SmodBIP

Programy realizowane przez przedszkole

Przedszkolny zestaw programów na rok szkolny 2016/2017

1. Dziecko w swoim żywiole – program wychowania przedszkolnego wyd. Nowa Era. Treści programowe dla 3,4,5 latków.
  2. Program zgodny z obowiązującą podstawą programową wychowania przedszkolnego, Rozporządzenie MEN z dnia 30 maja 2014 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół.
  3. Program wychowawczy opracowany przez Radę Pedagogiczną GPP im. Jana Brzechwy w Górze.
  4. Program profilaktyczny opracowany przez Radę Pedagogiczną GPP im. Jana Brzechwy w Górze.
  5. Program Edukacji Regionalnej opracowany przez Panie Teresę Capek oraz Renatę Nowak
  6. Program własny poszerzony o scenariusze nauczycieli grup 3,4,5 letnich pt. „Rodzice współautorami sukcesów swoich dzieci” opracowany przez Panią Ewelinę Chowaniec

Opublikował: Szymon Gwóźdź
Publikacja dnia: 23.10.2012