Dostęp do pozostałych informacji publicznych

Informacje publiczne, które nie zostały udostępnione w Biuletynie Informacji Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Górze, są udostępniane na wniosek osoby zainteresowanej.
Wniosek o udostępnienie informacji publicznej może być złożony przez zainteresowanego w formie pisemnej lub elektronicznej (wzór formularza dostępny w BIP:

Formularz wniosku w formie papierowej udostępniany jest zainteresowanym przez sekretariat Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Górze.
Formularz wniosku w formie elektronicznej po wypełnieniu należy przesłać na adres poczty elektronicznej: sekretariat@przedszkole-gora.pl lub korzystając z platformy e-PUAP.
Wniosek w formie pisemnej można przesłać pocztą tradycyjną (dla celów dowodowych zaleca się przesłanie listem poleconym) pod następujący adres: Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Górze, ul. Kręta 13, 43-227 Góra lub złożyć osobiście od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7.00–15.00 w sekretariacie przedszkola.
Dostęp do informacji publicznej jest bezpłatny. W przypadku, kiedy Gminne Przedszkole Publiczne im. Jana Brzechwy w Górze w związku z udostępnieniem informacji publicznej musi ponieść dodatkowe koszty związane ze sposobem udostępnienia lub koniecznością przekształcenia informacji publicznej pobiera się od zainteresowanego opłatę w wysokości odpowiadających tym kosztom. Przez koszt udostępnienia informacji publicznej rozumie się koszty materiałowe nośnika (koszty rzeczywiste), na którym udostępniona jest informacja publiczna. Koszty te ustalane są indywidualnie w oparciu o żądania we wniosku.

Opublikował(a): admin

Ostatnia zmiana: