W Gminnym Przedszkolu Publicznym im. Jana Brzechwy w Górze obecnie odbywają się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka:

31.01.2020 r. w grupie „Biedronek”
04.02.2020 r. w grupie „Jeżyków”
07.02.2020 r. w grupie „Żabek”
11.02.2020 r. w grupie „Kangurków” i „Sówek”
13.02.2020 r. w grupie „Pszczółek”

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Górze obecnie goszczą swoich ukochanych Dziadków na uroczystościach z tej okazji. Każda grupa przedszkolna zaprasza swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Dziadkowie mają okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.
Wśród pięknych dekoracji oraz w wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale występują przed bliskimi, a później zapraszają swoich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.