Dyżur wakacyjny jest organizowany do 1 lipca 2022 r. do 31 sierpnia 2022 r. dla dzieci uczęszczających w danym roku szkolnym do samorządowych przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Gminę Miedźna.

Z dyżuru wakacyjnego mogą korzystać dzieci, którym rodzice/ opiekunowie prawni nie są
w stanie zapewnić opieki, gdyż oboje rodzice/ opiekunowie prawni pracują i nie korzystają
w tym okresie z urlopu wypoczynkowego
.

W celu zapisania dziecka na dyżur jest konieczne złożenie karty zapisu do przedszkola,
w którym organizowany jest dyżur w terminie od 01.04.2022 r. do 29.04.2022 r. w dniach
i godzinach określonych przez dyżurujące przedszkole.

Kartę zapisu do dyżurującego przedszkola rodzice pobierają w macierzystej placówce, karta musi być ostemplowana przez tę placówkę. Szczegółowe informacje o sposobach pobrania kart i ich składania uzyskać będzie można w przedszkolach.

Kontakt do przedszkoli znaleźć można tutaj: http://www.miedzna.pl/przedszkola-i-zlobek/

Dyżur wakacyjny w lipcu 2022 r.:

• Gminne Przedszkole Publiczne nr 3 im. Kubusia Puchatka w Woli;
  • Gminne Przedszkole Publiczne „Bajka” we Frydku.

Dyżur wakacyjny w sierpniu 2022 r.:

• Gminne Przedszkole Publiczne nr 2 im. Wandy Chotomskiej w Woli;
  • Gminne Publiczne Przedszkole im. Marii Kownackiej w Miedźnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Miedźnej.

Zasady zapisów i uczęszczania dziecka na dyżur wakacyjny znajdują się w załączniku do Zarządzenia nr OR.0050.39.2022 Wójta Gminy Miedźna z dnia 17 marca 2022 r.

Kategorie: Ogłoszenia