Dzień Dziewczynek to święto jeszcze mało znane, ale coraz częściej obchodzone w przedszkolu. U nas także dziewczynki świętowały. Nie zabrakło upominków a w szczególności uśmiechu.
Dzieci z grup Kangurki, Pszczółki, Biedronki i Sówki wybrały się na pełną przygód wycieczkę do Egzotarium – Centrum Edukacji Ekologicznej w Sosnowcu! Podczas wizyty mali odkrywcy poznawali fascynujący świat egzotycznych roślin i zwierząt oraz zdobywali Dowiedz się więcej
W ramach realizacji programu własnego „Przedszkolaki Sensoraki” przeprowadziliśmy dziś zajęcia sensoryczne, które były doskonałą okazją do odkrywania świata wszystkimi zmysłami! Dzieci z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyły w przygotowanych aktywnościach, rozwijając swoją kreatywność, sprawność manualną oraz percepcję Dowiedz się więcej
Nasze przedszkolaki z Zespołu Maśloczki wzięły udział w 24. Pszczyńskich Prezentacjach Dziecięcych Zespołów Regionalnych „Mały Brzym”. Dzieci z radością zaprezentowały śląskie tańce, śpiew i tradycje, pokazując, że regionalna kultura jest bliska także najmłodszym. Jesteśmy bardzo Dowiedz się więcej