Dobiegła końca kolejna edycja ogólnopolskiego projektu Dzieciaki Mleczaki, sfinansowanego z Funduszu Promocji Mleka, skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym. Celem projektu było kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat.

Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków. W ramach działań uczestnicy projektu otrzymali szereg materiałów edukacyjnych, dzięki którym mogły w ciekawy a zarazem kreatywny sposób poszerzyć wiedzę na temat mleka i produktów mleczarskich, które powinny stanowić codzienny element diety. Dzieci poznały zasady kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych.

Udział w tej akcji będzie na długo zapamiętany przez społeczność przedszkolną, a hasło „Dzieciaki Mleczaki” będzie kojarzyło się zawsze ze zdrowiem, świetną zabawą, a przede wszystkim spożywaniem smacznych produktów mlecznych.

Za czynny i aktywny udział w Mlecznej przygodzie otrzymaliśmy od organizatora certyfikat.

Loading

Kategorie: Ogłoszenia

Skip to content