Ferie zimowe – pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa !

Drodzy Nauczyciele i Dzieci. Przed Wami dwa tygodnie ferii zimowych. Ferie zimowe są po to, by odpoczywać, bawić się i rozwijać swoje zainteresowania, na które w okresie nauki wszystkim brak czasu. Każdy ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Niezależnie od tego, czy będą to wyjazdy na zorganizowany wypoczynek lub spędzicie ferie w domu, ważne jest zachowanie podstawowych zasad i przepisów bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że zasady, o których Wam przypomnimy będą doskonałym kierunkowskazem gwarantującym bezpieczne spędzenie ferii zimowych. Życzymy Wam wspaniałego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku zimowego ! 

Link do informacji MEiN w sprawie bezpiecznych ferii.

Ferie zimowe 2024 – Ministerstwo Edukacji Narodowej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Link do informacji POLICJI

https://policja.pl/pol/aktualnosci/240266,Bezpieczne-ferie-2024.html

 Zachęcamy do zapoznania się z „Poradnikiem bezpiecznego wypoczynku” – publikacją Ministerstwa Edukacji i Nauki, która zawiera aktualne informacje dla organizatorów, rodziców i uczestników wypoczynku. Informacje zawarte w publikacji ułatwią rodzicom odpowiednie przygotowanie swoich dzieci do wypoczynku zimowego oraz umożliwią zdobycie niezbędnej wiedzy dotyczącej szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Bezpieczny wypoczynek – poradnik MEN i organizacja wypoczynku – zima 2023/2024 – Ministerstwo Edukacji Narodowej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 Przydatne linki: 

Planując zimowy odpoczynek, warto zapoznać się z informacjami przygotowanymi przez różne służby i instytucje publiczne. 

Loading

Kategorie: Ogłoszenia

Skip to content