Szanowni Państwo,
Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Toruniu zaprasza wszystkich, którym zależy na prawidłowym funkcjonowaniu i rozwijaniu się małych dzieci na konferencję poświęconą tematyce szkodliwości nadużywania smartfonów przez małe dzieci.
Konferencja odbędzie się 20 maja 2024 roku w godzinach 9.30 – 14.30.
Poruszone będą tematy niezwykle ważne w naszych czasach, w których technologia zaczyna coraz bardziej dominować w życiu codziennym i ma ogromy wpływ na rozwój małych dzieci. Wybitni specjaliści podzielą się z Państwem swoją wiedzą, doświadczeniem i wynikami badań dotyczących negatywnych skutków używania smartfonów przez coraz mniejsze dzieci.

Agenda:
• 10.00 – 10.45 Zaburzenia rozwojowe u dzieci związane ze zbyt wczesnym używaniem smartfona.
• 10.45 – 11.30 Następstwa uzależnień od smartfonów, tabletów, czy komputera w ujęciu psychologicznym.
• 11.30 – 12.30 Wychowanie przy ekranie. Krótko o cyfrowej higienie. Jak dbać o mózg Twój i dzieci w czasach, w których technologie stale konkurują o naszą uwagę?
• 12.30 – 13.45 Prezentacja ciekawych, alternatywnych form spędzania czasu wolnego z małym dzieckiem.
W załącznikach zamieszczone są plakaty promocyjne dla Rodziców z kodem QR do szybkiej i prostej rejestracji, jak również ulotka informacyjno-edukacyjna. Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania z wydarzenia.

Link do rejestracji:
Ogólnopolska Konferencja (google.com)

Pliki do pobrania:
Zaproszenie
Plakat dla rodziców
ulotka

Loading

Kategorie: Ogłoszenia

Skip to content