Dzień Bezpieczeństwa w Przedszkolu!
4 i 5 czerwca w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Bezpieczeństwa, a jednym z najciekawszych wydarzeń była wizyta Policjantów z Komisariatu Policji w Miedźnej z/s w Woli!
Dzieci miały okazję poznać zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym , dowiedzieć się, jak wygląda praca policjanta na co dzień oraz zobaczyć z bliska radiowóz policyjny
. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści, zadawały pytania i chętnie uczestniczyły w pokazach.
Wielką atrakcją była możliwość przymierzenia policyjnego ekwipunku oraz włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych w radiowozie!
Serdecznie dziękujemy Policjantom z Komisariatu Policji w Miedźnej z/s w Woli za poświęcony czas, cierpliwość oraz wspaniałą lekcję edukacyjną .
Dzięki takim spotkaniom dzieci uczą się, że policjant to nie tylko funkcjonariusz prawa, ale przede wszystkim przyjaciel, który dba o nasze bezpieczeństwo .