5 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią nas, uczą, pomagają poznawać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki. Niekiedy swoim postępowaniem dają nam wzór do naśladowania, a czasami pomagają dzieciom rozpoznać zło…W tym dniu nasze przedszkole zamieniło się w bajkową krainę. Pojawiły się między innymi pięknie wystrojone księżniczki oraz wróżki. Był również Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Myszka Miki i inni bajkowi bohaterowie. Natomiast wśród chłopców największym zainteresowaniem cieszył się Spiderman. Przedszkolaki w tych dniu miały okazję zaprezentować swoją ulubioną postać z bajki, za którą się przebrały, wysłuchały fragmentów bajek. Święto bajkowych postaci uczciliśmy wspólną zabawą🤩 BARDZO DZIĘKUJEMY RODZICOM  ZA WIELKIE ZAANGAŻOWANIE I CZAS POŚWIĘCONY W PRZYGOTOWANIE DLA SWOICH DZIECI PRZEPIĘKNYCH STROJÓW I REKWIZYTÓW:)!