Dnia 26.04.2022 r. w naszym przedszkolu gościliśmy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Górze. Przedszkolacy z wielką radością powitali wyjątkowych gości. Byli nimi Pan Mateusz i Pan Piotr. W trakcie spotkania dzieci dowiedziały się, że strażacy nie tylko gaszą pożary, ale również są wzywani do wypadków samochodowych. Na początku utrwaliliśmy sobie numery alarmowe. Następnie Panowie strażacy na fantomach uczyli dzieci sztucznego oddychania oraz reanimacji, po czym same przedszkolaki ochoczo zabrały się do udzielania pierwszej pomocy. Wrażenia z tak cennej lekcji na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy przedstawicielom straży za przybycie i poświęcenie nam swojego cennego czasu!