Nasze przedszkole przystąpiło do Akcji Sprzątanie Świata, której koordynatorem jest Fundacja Nasza Ziemia ☘🌍🌳.

Dzieci ze starszych grup zaopatrzone w jednorazowe rękawiczki, worki na śmieci i pozytywnie zmotywowane wzniosłym celem przedsięwzięcia wyruszyły spod budynku przedszkola i zajęły się oczyszczaniem przydzielonych im terenów. Pogoda dopisała, dzięki zacięciu i aktywnej postawie dzieci udało się zebrać kilka worków śmieci. Jesteśmy dumni z naszych Przedszkolaków. Mamy nadzieję, że doświadczenia zdobyte podczas udziału w Akcji Sprzątanie Świata zaowocują w przyszłości dobrymi i ekologicznymi nawykami, wzbudzą w dzieciach wrażliwość emocjonalną oraz odpowiedzialność za własną przyszłość i stan środowiska naturalnego.