INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PRZEDSZKOLA

Zgodnie z aktualnymi informacjami dotyczącymi nowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących od 07.11.2020r. oraz z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się koronawiursa COVID19:

• prosimy rodziców o rozważne podejmowanie decyzji dotyczących uczęszczania Państwa dzieci do przedszkola. Wszystkich rodziców, mających możliwość pozostawienia dzieci w domu zachęcamy do podjęcia tej decyzji.
  • ze względu na zagrożenie epidemiologiczne prosimy Rodziców o zachowanie dystansu, zakrywanie ust i nosa,
  • do przedszkola nie przeprowadzamy chorych dzieci (z jakimikolwiek objawami: katar, kaszel, chrypka itd.) – tym bardziej w obecnej sytuacji.

W związku ze złożonym  oświadczeniem COVID oraz zapoznaniem z , „Procedurą organizacji przedszkola w czasie pandemii-COVID-19”, prosimy o przestrzeganie  tych zasad, a także o uszanowanie  Rodziców, którzy przyprowadzają do przedszkola zdrowe dzieci.

Przypominam, że chore dziecko z jakimikolwiek objawami nie będzie przyjmowane do przedszkola.

Dbajmy razem o zdrowie Wszystkich dzieci oraz każdego z nas .

Kategorie: Ogłoszenia