W piątek 13 października 2023 r. w naszym przedszkolu odbyły się uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowały wraz z wychowawczyniami najstarsze grupy.

W uroczystościach wzięli udział również przedstawiciele Rady Rodziców oraz Stowarzyszenia Przedszkola. Akademię rozpoczęła Pani Dyrektor, która złożyła życzenia wszystkim pracownikom oraz wręczyła nagrody. Dzieci przygotowały piękny występ artystyczny. Pojawiły się życzenia, wiersze i piosenki. Uśmiechy na twarzach gościły przez cały okres trwania akademii. Nie zabrakło oczywiście podziękowań w postaci własnoręcznie wykonanych kwiatów dla wszystkich pracowników przedszkola, które wręczyły dzieci. Akademia przebiegała w rodzinnej i przyjaznej atmosferze, którą zawdzięczamy zdecydowanie przepięknym występom przedszkolaków.

Kochane dzieci- bardzo Wam dziękujemy!!!