Po długiej zimie, chcemy ciepła, kwiatów, zielonych drzew i śpiewających ptaków. W czwartek 21 marca wszystkie dzieci świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od zabaw związanych z tematyką pór roku, które przeprowadziły uczennice z Powiatowego Zespołu Szkół im. Karola Miarki w Pszczynie. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie, na czele którego widniała Marzanna. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre. Bardzo dziękujemy uczennicom oraz Pani dr Natalii Ruman za przeprowadzone zabawy i czas poświęcony naszym przedszkolakom.